Thank you!
We will contact you shortly
У сучасному цифровому ландшафті кібербезпека — це не просто технічний виклик, а обов’язкова бізнес-потреба. В її основі лежить безпека облікових записів — принцип, за яким потрібні люди повинні мати правильний доступ у потрібний час. У міру того, як ми рухаємось далі в цифровий світ, захист бізнесу від сучасних загроз має вирішальне значення, що за своєю суттю додає складності, роблячи інтелектуальний контроль привілеїв обов’язковим кроком до стратегії, орієнтованої на безпеку облікових записів.
Вартість нехтування безпекою облікових даних може бути високою — порушення цілісності даних, втрата довіри клієнтів та фінансові штрафи є лише частиною списку можливих наслідків в управлінні цифровими послугами. Наприклад, простий випадок, коли працівник має надмірні права доступу, може призвести до крадіжки даних або саботажу.
Безпека облікових даних — це не лише автентифікація та авторизація, а й видимість, управління та відповідність. Наприклад, страхова галузь все частіше визначає безпеку облікових даних основоположним елементом ефективного кіберстрахування, підкреслюючи необхідність надійних практик управління ідентифікацією та доступом (IAM) для пом’якшення кіберризиків. Ці критерії демонструють прихильність страхової галузі до підвищення безпеки ідентифікації як основи кіберстійкості, гарантуючи, що організації добре оснащені для захисту від кіберзагроз та реагування на них.
Безпека ідентифікації є джерелом довіри та захисту для всіх інших засобів контролю та політики безпеки. У цій статті ми пояснимо, чому безпечна ідентифікація має важливе значення для вашої стратегії кібербезу, і як організації можуть використовувати облікові дані як ключовий фактор безпеки в цифрову епоху.
Безпека облікових даних є ядром кібербезпеки, оскільки вона визначає, що є хорошими чи поганими, що є законними діями, а що вважається зловмисною поведінкою. Облікові записи — це основний інструмент, за допомогою якого організації можуть визначати та керувати тим, хто має доступ до яких ресурсів, за яких умов, а також забезпечити належне використання цих привілеїв доступу. Це також про те, як організації можуть контролювати та перевіряти своїх користувачів, пристрої, програми, діяльність та поведінку, а також виявляти аномалії або інциденти та реагувати на них.
Завдяки захисту облікових записів ви можете знати, хто отримує доступ до даних та систем, чому вони отримують до них доступ, і що вони з ними роблять. Без цього захисту ви не можете забезпечити дотримання політики безпеки та задовольнити compliance, і ваша організація не може притягнути користувачів та партнерів до відповідальності за свої дії. Захист облікових записів особливо важливий у сучасному контексті цифрової трансформації, хмарної міграції, віддаленої роботи та мобільних пристроїв. Ці тенденції збільшили складність та різноманітність облікових даних, поверхню атаки та потенціал для компрометації ідентифікаційних даних.
Ваша стратегія безпеки повинна вміщувати багато типів облікових записів, які належать співробітникам, клієнтам, партнерам, підрядникам, постачальникам, пристроям, програмам та послугам, що мають різні рівні довіри та вимоги до доступу. Ви також повинні мати справу з різними проблемами, пов’язаними з ідентифікацією: розростання облікових даних, забуті облікові записи, зловживання привілейованим доступом, крадіжка облікових даних, повторне використання пароля, тіньові ІТ та шахрайство з ідентифікацією. Для розвʼязання цих проблем ви можете застосувати підхід до облікових записів, орієнтований на безпеку, що означає, що безпека доступу — це не запізніла думка або остаточне рішення, а радше створення принципів, які керують побудовою вашої стратегії кібербезпеки. Підхід, орієнтований на захист облікових записів, означає впровадження контролю та політики безпеки на основі контексту ідентифікації та профілю ризику ваших користувачів, пристроїв та додатків.
Щоб встановити обліковий запис як ключовий фактор безпеки, ви повинні прийняти структуру безпеки, яка охоплює таке:
● Управління життєвим циклом облікового запису — передбачає створення, надання, оновлення та видалення ідентифікаційних даних та привілеїв доступу для всіх користувачів, пристроїв та програм на основі їхніх ролей та обов’язків в організації. Це також гарантує, що особи та привілеї доступу є точними, актуальними та відповідають політиці й правилам організації.
● Управління ідентифікацією та доступом — передбачає перевірку та підтвердження облікових даних і привілеїв доступу всіх користувачів, пристроїв та програм на основі їх контексту, поведінки та рівня ризику. Управління ідентифікацією та доступом також передбачає дотримання гранульованих та динамічних політик і правил доступу, таких як найменші привілеї, багатофакторна автентифікація (MFA) та умовний доступ.
● Захист облікових записів та аналітика — передбачає виявлення загроз та атак, які націлені на конкретну особу та привілеї доступу всіх користувачів, пристроїв та додатків, а також запобігання цим загрозам. Захист та аналітика акаунтів також передбачають аналіз і кореляцію даних та інсайтів з системи безпеки ідентифікації та застосування розширеної аналітики, машинного навчання (ML) і штучного інтелекту (AI) для виявлення та реагування на аномалії, інциденти та ризики.
Впроваджуючи систему безпеки ідентифікації, ви можете отримати такі переваги:
Покращення загального стану безпеки. Організації можуть зменшити поверхню атаки та потенціал для компрометації облікових записів, гарантуючи, що лише потрібні люди мають доступ до потрібних ресурсів за належних умов та належним чином використовують свої привілеї доступу. Організації також можуть покращити свою видимість та контроль над своїми даними та системами, відстежуючи та перевіряючи діяльність та поведінку своїх користувачів, пристроїв та додатків, також виявляючи будь-які аномалії чи інциденти та реагуючи на них.
Покращена відповідність та управління. Організації можуть дотримуватися правил та стандартів безпеки та конфіденційності, які застосовуються до галузі та регіону, гарантуючи, що їхні особи та привілеї доступу є точними, актуальними та відповідають їхній політиці та вимогам. Організації також можуть продемонструвати свою підзвітність та прозорість, створюючи звіти та попередження для своїх внутрішніх та зовнішніх зацікавлених сторін та надаючи докази їх дотримання та виконання певних заходів з безпеки.
Підвищена продуктивність та ефективність. Організації можуть оптимізувати та автоматизувати свої процеси безпеки та робочі процеси ідентифікації, усуваючи ручні та схильні до помилок завдання, такі як скидання пароля, запити на доступ та затвердження. Компанії також можуть оптимізувати свої ресурси та витрати, зменшуючи складність та накладні витрати на управління й підтримку декількох різних рішень безпеки ідентифікації.
Покращений користувацький досвід. Ви можете надати своїм користувачам та партнерам безперебійний та безпечний доступ, дозволяючи їм отримати доступ до необхідних їм ресурсів за потреби з будь-якого пристрою та місця. Організації також можуть надати своїм користувачам і партнерам можливості автономної роботи та делеговану адміністрацію, дозволяючи їм керувати своїм обліковим записом, отримувати привілеї доступу та запитувати чи схвалювати зміни доступу.
Захист облікових записів є основоположним для надійних програм кібербезпеки та має вирішальне значення для управління пов’язаними засобами контролю та політикою. Надаючи пріоритет захисту облікових записів у стратегіях кібербезпеки, організації можуть ефективно визначати та керувати тим, хто має доступ до певних ресурсів, за яких умов, а також забезпечити належне використання цих привілеїв доступу. Цей підхід має вирішальне значення для створення надійної та ефективної системи кібербезпеки з урахуванням того, що він спирається на облікові дані як ключовий фактор безпеки.
Про CyberArk
CyberArk (NASDAQ: CYBR) є світовим лідером у сфері безпеки ідентифікаційних даних. Орієнтуючись на інтелектуальний контроль привілеїв, CyberArk надає найповнішу пропозицію безпеки для будь-якого облікового запису — людського чи програмного — в бізнес-додатках, розподілених робочих групах, гібридних хмарних середовищах та на всіх етапах життєвого циклу DevOps. Провідні світові організації довіряють CyberArk захист своїх найбільш важливих активів.
Щоб дізнатися більше про CyberArk, відвідайте https://cyberark.bakotech.com/ або почитайте блог CyberArk.